گیرنده دیجیتال برای اندروید

گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت مای جیکا مخصوص سیستم عامل اندروید می باشد. این دستگاه در اندازه ی بسیار کوچکی طراحی و تولید شده است. گیرنده دیجیتال PadTV PT115 Mygica از قدرت گیرندگی بسیار بالایی برخوردار است.


گیرنده-دیجیتال


با کمک این دستگاه ها میتوانید در هرجا و زمانی تلفن هوشمند یا تبلتتان را به یک تلویزیون HD تبدیل نمایید.  گیرنده دیجیتال موبایل پد تی وی با کمک OTG به موبایل یا تبلتتان متصل میشود پس قبل از خریدن دستگاه از وجود این ویژگی در دستگاهتان مطمئن گردید. این گیرنده دیجیتال موبایل بر روی سیستم عامل اندروید 4.1 به بالا کار می نماید. ویژگی های سخت افزاری دستگاهتان می بایست حداقل یک پردازنده دو هسته ای با سرعت 1 گیگاهرتز باشد.گیرینده-دیجیتال-اندروید


 همچنین دستگاهتان می بایست از فرمت ویدیویی MPEG-4 پشتیبانی نماید. از دیگر قابلیتهای این گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت بسیار با کیفیت میتوان به ایجاد کانال های مورد علاقه برای تماشای راحت، کانال یابی خودکار کانال های تلویزیون، حساسیت بالای گیرندگی، پشتیبانی از شبکه های HDTV، مجهز بودن به سیستم Time Shifting و پشتیبانی از سیستم فهرست راهنمای برنامه ها(EPG) اشاره نمود.


گیرنده-دیجیتال-موبایل


گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت مای جیکا برای دریافت بهتر امواج از یک آنتن دستبندی استفاده می نماید. برای راه اندازی این دستگاه می بایست نرم افزار PADTV HD را از گوگل پلی دریافت نموده و تنظیمات آن را انجام دهید. فرمتهای تصویری و صوتی قابل پشتیبانی این دستگاه شامل MPEG2 MP & ML / H.264 و MPEG2 Audio Layer I & II / AAC می باشد. در نظر داشته باشید که حداقل رزولوشن دستگاه شما می بایست 800*480 باشد.


گیرنده-موبایل-تبلت