هدایای تبلیغاتی٬ ابزار تبلیغاتی برای کسب و کار

منظور از هدیه تبلیغاتی٬ هدیه ای است که نام و برند شرکت شما بر روی آن درج شود٬ هدایای تبلیغلتی از قدیمی ترین و تاثیر گذار ترین روشهای بازاریابی و تبلیغات است. همه کسب و کارها برای تبلیغ و معرفی برند خود و جذب مشتری میتوانند از هدایای تبلیغاتی استفاده کنند و به موفقیت دست یابند. هدایای تبلیغاتی باید برای گیرنده مفید و مورد نیازش باشد٬ هدیه مرتبط با نام و برندتان باشد٬ و باید شرکت را به خوبی نشان دهند. هدایای تبلیغاتی نسبت به روش های دیگر تبلیغات هم ارزان تر هستند و هم ماندگاری و دوام بیشتری دارند.

 

هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی انواع گوناگونی دارند که انتخاب بهترین آن ها کار نسبتا سختی است٬ برای اینکه انتخابی درست داشته باشید به سایت تک سبد مراجعه کنید٬ تک سبد یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه دهنده ی هدایای تبلیغاتی است که سابقه درخشانی دارد٬ مشاوران این سایت به شما مشاوره ی رایگان می دهند و شما را در امر انتخاب یاری میکنند٬ با خرید هدایا از این سایت از امکان درج لگو بهره مند شوید. 

پاور بانک A5 طرح جدید+ چراغ usb:
این پاور بانک ۲۶۰۰ میلی آمپر ظرفیت دارد و همراه آن یک چراغ ال ای دی پر نور usb دریافت خواهید کرد٬ هم چنین یک سرکلیدی حلقه ای برای اتصال پاور بانک به کیف٬ کمربند و یا سرکلیدی تزیینی دارد. این هدیه تبلیغاتی پاور بانک امکان درج لگو را نیز دارد.


هدایای تبلیغاتی خلاقانه

اطلاعات بیشتر و خرید


ماشین حساب کاسیو مدل DJ-2140TV.XL:
این مدل ماشین حساب رومیزی است و قابلیت نمایش ۱۴ عدد را داشته و برای حسابداری مناسب است٬ این ماشین حساب برق مصرفی را از ۲ طریق٬ باتری و پنل خورشیدی تامین می کند. این محصول مجهز به چراغ led تشخیص اسکانس است.


بهترین هدایای تبلیغاتی

اطلاعات بیشتر و خرید


قندان میناکاری طرح گل بوته ۱۱*۱۴ سانتی متر:
این قندان یکی از هدایای تبلیغاتی مینا است٬ ابعاد این قندان مینا ۱۱*۱۴ سانتی متر بوده و جنس بدنه از فلز مس میباشد٬ این قندان هم برای تزیین دکوراسیون هم به صورت واقعی مورد استفاده قرار میگیرد. این قندان اثر دست هنرمندان اصفهانی است.


هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

قیمت:92000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید