مچ بند M2، مچ بند هوشمند سلامت

دستنبد هوشمند m2 با صفحه نمایش 0.42 OLED اینچی با طیف رنگی 256 هزار با کیفیت دلپذیر و راحت. اصتفاده از تکنولوژی گوریا گلس 2.0  صفحه نمایش ضد خش این محصول یکی دیگر از ویژگی های این مچ بند هوشمند است.


مچ بند سلامت m2


شما با خرید دستبند هوشمند m2 می توانید یک همراه همیشگی و یک مراقب سلامت با خود داشته باشید. با کمک سنسور هوشمند HR که در نسخه ام 2 بسیار بهبود یافته است .


مچ بند سلامت


ظرفیت باتری 55 درصد افزایش یافته نسبت به مچ بند m1 و همچنین بهینه سازی در مصرف انرژی که مدار سنسور HR انجام شده، بسیار عمر باتری را طولانی نموده است.

 

 

مچ بند سلامت گام شمار

شما می توانید گام های خود را شمارش کنید، میزان کالری مصرفی که در طول روز مصرف کرده اید مطلع شود، تعداد ضربان قلب خود در هر شرایطی مطلاع باشید.


مچ بند هوشمند m2


در نسخه مچ بند m2 با تقویت اتصال بلوتوث این مچ بند شما به راحتی می توانید به گوشی همراه خود متصل نمایید و با استفاده از نرم افزار کمکی آن از وضعیت جسمانی خود آگاه شود. پشتیبانی از نسخه بلوتوث 4.0 برای سازگاری بیشتر با تلفن های هوشمند.


مچ بند ورزشی


ظرفیت 70 میلی آمپری باتری دستبند ورزشی m2 امکان 20 روز در حالت Standby بودن را دارد.

 

 

مچ بند هوشمند سلامت

شما با اتصال تلفن همراه هوشمند خود از طریق بلوتوث به دستبند هوشمند m2 قابلیت بیشتری مشاهده خواهید. همچون نمایان شدنه تمامی نوتیفیکیشن های متنی از قبیل اس ام اس ها و یا پیام های دریافتی که از شبکه های اجتماعی مختلف دریافت می نمایید. قابلیت اتصال به آندروید 4.3 به بالا و همچینین IOS 8.0 به بالا را نیز دارد. استفاده از استاندارد IP67 که مربوط به میزان مقاومت کالا در قابل آب و گر و غبار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول کلیک کنید

قیمت 95.900 تومان

خرید مچ بند هوشمند m2

دستبند هوشمند سلامت m2