مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی

اگر شما قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دارید و در حال تحقیق برای خرید این دستگاه می باشید، می توانید با آگاهی از مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید و یک دستگاه متناسب با نیاز خود خریداری نمائید.
شما با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی می توانید از صحت و سلامت اب مصرفی خانواده خود مطمئن شوید. در واقع یک دستگاه تصفیه آب استاندارد می تواند علاوه بر حذف رنگ، بو، شوری و مزه نامطبوع آب، فلزات ستگین از جمله سرب و کاتیون های آرسنیک را نیز حذف نماید.
دستگاه تصفیه اسپادانا مدل AJ-225Rکه یک دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی می باشد می تواند انواع املاح معدنی و آهکی، حذف رنگ، بو و مزه آب را حذف نماید. این دستگاه با استفاده از مواد پلاستیکی ABS بیار با کیفیت ساخته شده و دارای فیلتراسیون بسیار قوی می باشد.
یکی دیگر از مزیت های آب تصفیه شده کاهش سختی های آب می باشد که مانع از رسوب و سنگ کلیه می شود و سلامت گوارش نیز بخطر نمی افند. تحقیقات نشان داده است افرادی که آب تصفیه شده مصرف می کنند در کاهش وزن موفق تر بوده اند در واقع آب تصفیه شده در کاهش وزن به شما بیشتر کمک خواهد کرد.
اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را دارید باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشید زیرا دستگاه  تصفیه آب بی کیفیت همه سموم و مواد شیمیایی آب را  به خوبی نمی تواند حذف کد بنابراین آبی که در اختیار شما قرار می گیرد آب سالم و بهداشتی نمی باشد.
یکی دیگر از مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی حذف کلر اضافه شده به آب تصفیه شده بوده که تاثیر چشم گیری در کاهش احتمال مواجهه با سرطان ، مشکلات تنفسی و بیماری های قلبی می باشد.


 


برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به لینک زیر مراجعه نمائید


 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

 Ø®Ø±ÛŒØ¯