قیمت هیتر های برقی چگونه است

هیتر های برقی جزو وسایل گرمایشی هستند که با پیشرفت فناوری انواع مختلفی از آنها با قابلیت ها و برند های مختلف به بازار عرضه شده اند.قیمت هیتر ها هم چون سایر کالا ها بر اساس کیفیت و قابلیت هایشان تعیین می شود.در این مقاله سعی داریم قابلیت ها و توانایی های این گونه هیتر ها را شرح دهیم، تا متوجه ی چگونگی ارزیابی قیمت آن ها شویم.


هیتر برقی

یکی از مهم ترین قابلیت های هیتر برقی کوچک کم مصرف که در قیمت گذاری آن هم تاثیر بسزایی دارد، اتوماتیک بودن آن هیتر می باشد که بتواند به صورت خودکار پس از این که گرمایی به حد کافی تولید کرد، جریان برقی که به آن متصل است را قطع نموده و خاموش گردد، سپس در صورت لزوم یعنی موقعی که دمای هوا کاهش یافت، دوباره روشن شد و عملیاتش را مجددل شروع کند.


خرید هیتر برقی

خرید محصول

قیمت: 69000 تومان


عملیاتش بدین گونه است که پس از اتصال دستگاه به جریان برق شهری، هر تعداد المنت حرارتی که دارد،( به عنوان مثال هیتر برقی رومیزی تنها یک المنت حرارتی دارد) روشن می شوند و شروع به تولید گرما می کنند.هیتر همیشه یک فن قدرتمندی دارد که در این موقع به کار می آید و گرمای تولیدی را به بیرون از هیتر می فرستد، تا محیط تحت پوشش هیتر را گرم نماید.


مینی هیتر برقی

خرید محصول

قیمت: 55000 تومان

بعضی از هیتر های برقی همچون پنکه طراحی شده اند و به همین علت نیز توانایی چرخش به اطراف و گرم نمودن نقطه ای را دارند و برای فضاهایی که هوا در جریان است، بسیار کارآمد می باشند، به عنوان مثال فضاهایی که دارای سقف بلند می باشند. به طور کلی این هیتر ها به دلل ابعاد نسبتا کوچکی که دارند، در هر مکانی قابل استفاده می باشند.


خرید مینی هیتر برقی