فروش ویژه روکش صندلی ماساژور خودرو

اگر جزو آن دسته افرادی هستید که بخاطر موقعیت شغلی و زندگی خود زیاد روی صندلی می نشینید حالا چه صندلی خودرو و چه صندلی محل کارتان، به شما پیشنهاد می کنیم از روکش صندلی ماساژور استفاده کنید. در ادامه ی مطلب می خواهیم این روکش صندلی را به شما معرفی کنیم.


روکش صندلی ماساژور

 

یکی از مزیت های بزرگ این روکش صندلی، استفاده از آن در ترافیک هاست. مخصوصا برای افراد شهرنشین که ساکن شهرهای بزرگ و شلوغ هستند به جای آنکه خود را ناراحت کنند و به آنها استرس وارد شود می توانند در این فرصت از ماساژور استفاده کنند.


روکش صندلی ماساژور


این روکش صندلی یک بند کشی دارد که که برای وصل کردن به صندلی های خودرو سایر صندلی ها مناسب است. همچنین حالت این ماساژور به صورت حرارتی است.


روکش صندلی ماساژور


این روکش صندلی 5 موتور ماساژ دارد که برای سه ناحیه مهم می باشد که در کمر، شانه و گردن حرارت می دهد و این گرما و حرارت برای تسکین دردهای این نواحی بسیار مناسب است.


روکش صندلی ماساژور


بنابراین این دستگاه ماساژور همراه شماست که در مکان های متفاوت و حالت های مختلف می توانید از آن استفاده کنید. حتی در زمان رانندگی یا موقع انجام کار نیز می توانید از آن استفاده کرده و خستگی را از تن خود بیرون کنید.


روکش صندلی ماساژور


این ماساژور دو عدد آداپتور مختلف دارد که یکی مخصوص برق شهری است و دیگری مربوط به فندکی خودرو می باشد. بنابراین شما در هر کجا و هر زمان که بخواهید می توانید به آسانی از این ماساژور استفاده کنید.


روکش صندلی ماساژور


برای مشاهده و خرید روکش صندلی ماساژور روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 199000 تومان


روکش صندلی ماساژور