فروش لامپ حشره کش برقی | تک‌ سبد

روند رشد علم و فناوری امروز به گونه‌ای است که تا حد امکان از استفاده از مواد شیمیایی پرهیز  شود. این مواد به خاطر آسیب به انسان و محیط زیست، بهتر است که در تماس و ارتباط با انسان و محیط قرار نگیرد و از موارد جایگزین استفاده شود.


حشره کش


یکی از این مواد حشره‌ کش ها هستند که بعضا به صورت شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرند  و بیشتر جنبه دفع و دور نگه داشتن حشرات از محیط را دارند و به مرور زمان آسیب‌های زیادی از جمله سرطان ریه به انسان وارد می‌کنند.


حشره کش برقی


موارد جایگزین این حشرات استفاده از تجهیزات برقی است که یکی از این محصولات لامپ حشره کش برقی است. لامپ حشره کش برقی زپ لایت دارای دو بخش LED سفید نورانی و LED آبی مخصوص جذب حشرات است. این لامپ آبی حشرات را به خود جذب می‌کند و پس از اتصال بدن حشره به آن، حشره از بین می‌رود.


زپ لایت


هیچ جای نگرانی نیست. این محصول به هیچ عنوان هیچ مواد شیمیایی در هوا پراکنده نمی‌کند و به هیچ عنوان هیچ آسیبی به انسان نمی‌رساند. یکی از مزایای دیگر این لامپ حشره کش این است که 15 وات و در نتیجه کم مصرف محسوب می‌شود.


لامپ حشره کس برقی ارزان


در بسته این محصول، یک قلم مویی قرار دارد که می‌توانید درزهای این لامپ را با استفاده از آن نظافت نمایید. لامپ حشره کش برقی زپ لایت قابل تعویض است و می‌توانید از چراغ‌های معمولی روی آن ببندید.


حشره کش برقی


وقتی لامپ را روی سرپیچ ببندید و آن را روشن کنید، چراغ سفید و آبی با هم روشن می‌شود ولی اگر آن را خاموش و مجددا سریع روشن کنید، فقط چراغ آبی روشن می‌شود و در کنار خاصیت نابود کردن حشرات می‌توانید به عنوان چراغ خواب از آن استفاده کنید.


خرید لامپ حشره کش


جنس بدنه این محصول از پلاستیک ABS و PC است. فروشگاه اینترنتی تک سبد  این محصول فوق العاده را با کیفیت تضمینی، با ضمانت بازگشت وجه، در سریع‌ترین زمان و با قیمتی باورنکردنی  در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد.  کافی است روی دکمه خرید پستی کلیک فرمایید و با خرید لامپ حشره کش برقی از خریدی امن، آسان و مقرون به صرفه لذت ببرید.


فروش اینترنتی لامپ حشره کش


قیمت محصول: 39000 تومان

خرید