فروش جا حبوباتی در فروشگاه های شخصی

یکی از مهم ترین عواملی که در نگهداری مواد غذایی مهم می باشد دور نگه داشتن این مواد از رطوبت و حشرات موذی می باشد.


جا حبوباتی


شما با استفاده از این دستگاه می توانید محصولات غذایی و انواع حبوبات خود را که مستعد خرابی و یا فاسد شدن می باشند را درون این دستگاه بگذارید و به خوبی از آن استفاده کنید.


جای حبوباتی


این دستگاه دارای دو استوانه نگهدارنده حبوبات می باشد که شما می توانید با استفاده از این مخازن دو نوع حبوبات و یا مواد غذایی را نگهداری نمایید.


جا حبوباتی جدید


با استفاده از این محصول می توانید هر مقدار از این حبوبات را که نیاز دارید را درون پیمانه های موجود در ستگاه بریزید و از آن استفاده کنید.


جا حبوباتی خاص


با استفاده از شیر هایی که در این دستگاه تعبیه شده است می توانید مقدار معنی از حبوبات داخل این مخازن را درون پیمانه ریخته و مورد استفاده قرار دهید.


جا حبوباتی رومیزی


اگر شما فروشگاه لوازم خانگی و پلاسکویی دارید می توانید جا حبوباتی ارزان را با نازل ترین قیمت به صورت عمده خریداری نمایید.


خرید جا حبوباتی


با توجه به اینکه این محصول از محبوبیت بالایی در بین مردم و اقشار خاص برخوردار است، شما می توانید این محصول را در فروشگاه خود بفروش برسانید و از سودبالایی بهره دار شوید.


حبوباتی جدید


فروشگاه اینترنتی تک سبد براش ما عزیزان تعدادی از این محصول را با تخفیف ویژه در معرض فروش قرار داده است و شما می توانید برای فروش جا حبوباتی در فروشگاه خود از این طریق اقدام به خرید این محصول نمایید.


ارسال پستی به سراسر کشور

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 69000 تومان

خرید محصول