شیک و کاربردی | ساعت مچی هوشمند طرح اپل واچ

یکی از زیبا ترین و همینطور پر کاربرد ترین گجت هایی که امروزه در جامعه ما بسیار یافت می شود ساعت های هوشمند می باشد.ساعت هوشمند مچی


شما عزیزان می توانید این محصول را در دست خود قرار دهید و تمامی اموزات مزبوط به گوشی تلفن همراه خود را با این دستگاه انجام دهید.


ساعت هوشمند اپل


این محصول دارای دوربین بسیار نامحسوسی می باشد که می توانید با استفاده از آن به فیلم برداری و عک سبرداری بپردازید.


ساعت هوشمند طرح اپل


این محصول دارای صفحه ال ای دی تاچ حرارتی بدون وقفه می باشد که می توانید با استافده از این ساعت به تمامی اطلاعات گوشی تلفن همراه خود دسترسی داشته باشید اما نیاز است تا این دستگاه را سینک نمایید.ساعت هوشمند


شما عزیزان می توانید با استفاده از نرم افزار های مخصوص و یا بلوتوث دستگاه خود را به گوشی تلفن همراه خود متصل کنید و به تمامی اطلاعات آن دسترسی داشته باشید.


ساعت هوشمند مچی طرح اپل


فروشگاه اینترنتی تک سبد در راستای رضایتمندی شما عزیزان و ارتقای تکنولوژی در بین مردم عزیز کشورمان تعدادی از این ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1 را در معرض فروش قرار داده است.


ساعت هومند جدید مچی


در بسیاری از بازار های مختلف در تهران انواع مختلفی از این دستگاه موجود می باشد اما بهترین وبا کیفیت ترین آن را از این فروشگاه معتبر خریداری نمایید و ساعت مچی هوشمند طرح اپل واچ را درب منزل در سراسر ایران تحویل بگیرید.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی با 30 درصد تخفیف 99000 تومان

خرید محصول