راهنمای خرید آب میوه گیری دستی

یکی از الویت های مهم براس سلامتی افراد٬ نوشیدن آب میوه های طبیعی بدون اسانس و افزودنی است٬ پس سعی کنید روزانه حداقل یک لیوان آب میوه طبیعی نوش جان کنید٬ هرنوع آب میوه خواص مخصوص به خود را دارد٬ مثلا: آب انار سرشار از آنتی اکسیدان های ضد بیماری است٬ آب آلو سیستم گوارشی را تنظیم می کند٬ آب انگور باعث تقویت عملکرد ذهن میشود٬ آب پرتقال از التهاب پیشگیری می کندو... .

 

آب میوه گیری دستی

با تهیه دستگاه آب میوه گیری دستی چهار فصل بیتا میتوانید آب انواع میوه مانند: لیمو٬ پرتقال٬ گریپ فروت٬ نارنج و... را بگیرید.
ما در این مقاله نکاتی که هنگام خرید آب میوه گیر باید رعایت را به شما متذکر میشویم.

 

آب میوه گیری دستی انار
۱) قبل از خرید آب میوه گیر در مورد برندی که مد نظرتان هست و قصد خرید آن را دارید٬ تحقیق کنید.
۲) آب میوه گیری را انتخاب کنید که متناسب با نیاز خانواده و کاربردی باشد.
۳) به محفظه ی آب گیری دستگاه که قصد خریدش را دارید٬ دقت کنید که اگر محفظه آبگیری کوچک باشد٬ با مشکل مواجه میشوید.
۴) قبل از خرید در مورد خصوصیات دستگاه از فروشنده سوال کنید.
۵) در هنگام خرید به گارانتی دستگاه توجه کنید و به هیچ وجه دستگاه بدون گارانتی نخرید.
۶) یکی از امتیاز های مهم در آب میوه گیر٬ جدا شدن قطعات آن برای شستشو است٬ پس وقتی در حال خرید آب میوه گیر هستید به این نکته دقت کنید.

 

آب میوه گیری دستی ایرانی
دستگاه آب میوه گیر دستی چهارفصل بیتا تمامی این امتیاز ها و ویژگی هارا دارد٬ این دستگاه ساخت ایران است و دارای ۵ سال گارانتی میباشد. کاملا دستی است و بدون نیاز به برق و باتری آب انواع میوه ها را میگیرد. جنس بدنه آن از چدن با پوشش رنگ کوره ای نسوز ضدزنگ میباشد٬ جنس دسته و چرخ دنده های آن از فولاد آبکاری شده است. مجهز به یک کفی مخصوص برلی قرار دادن ظرف آب میوه میباشد. آبکش این آب میوه گیری دستی انار از جنس آلومینیوم پرداخت شده ضدزنگ و مقاوم در برابر اسید میوه ها است. این محصول دارای ابعاد ۱۳*۲۶*۳۸ سانتی متر و وزن ۷.۳۸۴ کیلوگرم است. محفظه آب گیری آن بزرگ است و بزرگترین میوه ها را میتوان درون آن قرار داد٬ قطر محفظه ۱۱ سانتی متر است.

 

آب میوه گیری دستی اهرمی

قیمت:163000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید