دستگاه بخور گرم صورت یک وسیله درمانی بدون عوارض

یکی از مشکلات رایج پوستی بین افراد جامعه داشتن پوست خشک می باشد که اقلیم آب و هوایی خشک حاکم بر کشوران نیز یکی از دلایل تشدید آن می باشد. حال برای حل این مشکل راه های مختلفی را می توان امتحان کرد به عوان مثال استفاده از ماسک های آبرسان یا کرم های مرطوب کننده.
یکی از روش های کارآمد برای حل مشکل خشکی پوست استفاده از دستگاه بخور می باشد. استفاده از بخور گرم صورت می تواند رطوبت مورد نیاز پوست را تامین کند.خرید  دستگاه بخور صورت هایتک، یک انتخاب خوب به عنوان بخور گرم خانگی می باشد.
برای تاثیر بهتر بخور گرم صورت می توان بسته به نوع پوست خود از گیاهان دارویی و یا عصاره های گیاهی استفاده کنید. در واقع استفاده از گیاهان دارویی موجب می شود که تمامی فواید آن گیاه دارویی برای پوست حاصل شود و غلظت بخور نیز بیشتر شود. 

استفاده از گیاهانی همچون مریم گلی، بابونه، اسطوخودوس، بابونه و آویشن در بخور گرم صورت متداول می باشد که انتخاب آن بستگی به نوع پوست شما دارد. استفاده از اوکالیپتوس در دستگاه بخور گرم برای درمان زکام بسیار مفید می باشد. 

فروش دستگاه بخور صورت، در داروخانه ها و فروشگاه های تجهیزات پزشکی به عنوان یک وسیله درمانی برای رفع انواع گرفتی های دستگاه تنفسی، مخاط بینی و درمان سینوزیت امری متداول می باشد.
از قدیم الایام مرسوم بوده است که برای درمان سرفه و خلط در طول بیماری سرماخوردگی از بخور گرم به همراه عصاره های گیاهی استفاده میشده است که به روش سنتی انجام میگرفته که می توانسته خطرات زیادی را بهمراه داشته باشد. استفاده از دستگاه بخور صورت پایه دار، این خطرات را به طور چشمگیری کاهش داده است.
 اگر شما از بخور گرم صورت برای بهبود پوست خود استفاده می کنید، بهتر می باشد که قبل از استفاده از آن حتما صورت خود را با یک شوینده ملایم شسته تا آلودگی ها یا مواد آرایشی روی پوست از بین رفته ، علت این کار این می باشد که در طول بخور گرم منافذ پوست باز شده و احتمال نفوذ آلودگی ها به عمق پوست زیاد می باشد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  49000 تومان

خرید