درب توری آهنربایی magic mesh

درب توری محصولی بسیار کاربردی برای فصل بهار و تابستان است که برای هر خانه ای بسیار ضروری می باشد. درب توری در دو نوع ایرانی و چینی عرضه می شود که مدل چینی آن با کیفیت پایین تر و تک سایز را در هر فروشگاهی می توانید خریداری کنید اما مدل ایرانی با کیفیت درجه یک پرده مقاوم تر و سایز بندی متنوع تر سازگار با انواع درب و پنجره خانه های ایرانی را می توانید تنها از فروشگاه اینترنتی تک سبد نمایندگی فروش و توزیع این درب توری فوق العاده در سراسر ایران خریداری نمایید.

درب توری مگنتیک ایرانی توریساز دارای تعداد بیشتر آهنربا بوده و در عرض های متفاوتی برای درب های کوچک تا بزرگ قابل انتخاب و خریداری می باشد. نوع توری استفاده شده در این مدل درب توری بسیار مقاوم تر بوده و حالت مستحکم تری در زمان نصب روی درب خواهد داشت. علاوه بر درب می توانید برای پنجره های ساختمان خود نیز از این درب توری استفاده کنید.

درب توری آهنربایی magic mesh ساخته شده از پارچه توری مانند بسیار مقاوم با 18 آهنرباست که به راحتی باز و بسته می شود و نیازی به استفاده از دست برای باز و بسته کردن ندارد.

مجیک مش ساخت کشور چین بوده و کیفیت خوبی دارد بدین صورت که در فصل تابستان در برابر نور و گرمای خورشید بافت خود را حفظ می نماید اما در صورتیکه دنبال یک درب توری بسیار با کیفیت تر و دارای سایز بندی هستید که از مقاومت بالایی در هر شرایط آب و هوایی برخوردار باشد می توانید درب توری ایرانی توریساز با 23 مگنت آهنربایی را خریداری کنید.

این درب توری دارای کیفیت بالایی در ساخت بوده و از آهنرباهای فوق العاده قوی و مقاومی نیز برخوردار است.

تولید کننده این درب توری که یک برند ایرانی است طراحی آن را کاملا مطابق با خانه های ایرانی انجام داده است و با هر درب و پنجره ای سازگار می باشد.

درب مجیک مش تک سایز بوده اما درب توری ایرانی دارای سایز بندی قابل انتخاب بسته به عرض درب یا پنجره منزل شما دارد. فروشگاه اینترنتی تک سبد تنها نماینده انحصاری فروش درب های توری مگنتیک توری ساز در ایران است و عرضه به سراسر کشور از طریق خرید آنلاین و پرداخت درب منزل دارد.

برای خرید هر یک از درب های مورد نظر خود می توانید بر روی دکمه خرید محصول مربوطه در زیر کلیک نمایید تا به صفحه محصول منتقل شوید و تصاویر و توضیحات بیشتر را مشاهده نمایید:

خرید درب توری مجیک مش {چینی تک سایز} 

قیمت فقط 19.500 تومان

خرید محصول

خرید درب توری مگنتیک توریساز {ایرانی با 4 سایزبندی}

قیمت فقط 34.500 تومان

خرید محصول