خرید سفره قلمکاری اصفهان ارزان | تک سبد

یکی از انواع صنایع دستی که موجب محبوبیت و معروف شدن شهر اصفهان شده است، هنر قلمکاری یا چیت گری می باشد که یکی از هنر های اصیل و ماندگار ایرانی می باشد. این هنر نقش بسزایی در جدب گردشگران اخلی و خارجی داشته و از شهرت بسزایی برخوردار می باشد.
بسیاری از محصولت هنر قلمکاری اصفهان  در فهرست جهانی یونسکو نیز به ثبت رسده اند و زوایای فرهنگی جامعه ایران را به جهانیان معرفی کرده است از مهمترین و پر استفاده ترین محصولات قلمکاری می توان به سفره قلمکاری اشاره کرد.
یکی از شهر های بزرگ در ایران در زمینه تولید محصولات قلمکاری شهر اصفهان می باشد که در زمینه صنایع‌دستی به خوبی درخشیده است. این هنر زیبا نشان از خلاقیت و ذوق هنری بالای هنرمندان قلمکار اصفهانی دارد و سفره قلمکاری اصفهان از شهرت جهانی بهرمند است.
باید به این نکته توجه داشت استفاده از صنایع دستی در زندگی روزمره می تواند حمایتی از تولید کنندگان این محصولات باشد، به عنوان مثال خرید سفره قلمکاری و استفاده از آن بجای سفره های یکبار مصرف و پلاستیکی می تواند به بهبود اوضاع اقتصادی و سلامت جامعه کمک بسزایی داشته باشد.
زیبایی، رنگ آمیزی و نقوش زیبای محصولات قلمکاری موجب شده تمام جهانیان را مبهوت و شگفت‌زده نماید و در سبد خرید هر گردشگر خارجی در حین بازدید از بازار های تاریخی اصفهان خرید سفره قلمکاری نیز باشد. هنرمند قلمکار اصفهانی هنوز در تولید این پارچه ها از روش های ستای استفاده می کند.
ایران به عنوان یکی از 3 تولید کننده اصلی صنایع دستی و یکی از 30 کشور برتر صادر کننده صنایع دستی در جهان شناخته شده است که تنوع محصولات فراوانی دارد. این محصولات نیاز به فروش در بازار های جهانی برای شناخته شدن دارند.
برای مشاهده متنوع ترین صنایع دستی ایرانی و خرید عمده سفره قلمکار اصفهان به وب سایت تکسبد مراحعه نموده. خرید راحت و امن را با ما تجربه کنید.

 

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید