خرید ساعت مچی ال ای دی تاچ اسکرین

خرید ساعت مچی ال ای دی تاچ اسکرین خرید یک ساعت زیبا و شیک است که طراحی فوق العاده زیبایی دارد خرید ساعت مچی ال ای دی تاچ اسکرین به خصوص برای خانم ها سایت بسیار زیبایی است .صفحه ساعت تاچاسکرین بسیار ساده و زیباست که در حالت عادی خاموش بوده و با فشار دادن دکمه صفحه روشن شده و ساعت را می توانید مشاهده نمایید.

خرید ساعت مچی ال ای دی تاچ اسکرین

ساعت مچی ال ای دی LED تاچ اسکرین

 

 

خرید ساعت مچی لمسی ال ای دی نسل جدید ساعت های ال ای دی با طراحی فوق العادع زیبا وشیک که فقط با لمس کردن صفحه کار می کند و هیچ دکمه ای ندارد . ساعت تاچ اسکرین آکوا را به جرات می توان از متفاوت ترین ساعت ها در قالب طراحی و کارگرد دانست و جز اولین ساعت های لمسی در دنیا می باشد . تصاویری از ساعت ال ای دی تاچ اسکرین را می توانید در زیر مشاهده نمایید و از همین فروشگاه خریداری کنید ساعت مچی ال ای دی  تاچ اسکرین آکوا با بقیه ساعت مچی های ال ای دی دار فرق می کند هنگامی که صفحه ساعت را لمس کنید دقیقه های ساعت با LED های آبی کوچک به صورت ثابت نمایش داده خواهد شد و LED آبی بزرگتر که به صورت چشمک زن نمایش داده خواهد شد ساعت را نشان خواهد داد. بر خلاف برخی ساعت های موجود خواندن این ساعت بسیار آسان بوده و در کمتر از یک ثانیه شما قادر به خواندن آن می باشید.به عنوان مثال در عکس زير ساعت 10:27 دقیقه را نشان می دهد. تصویر زیر گویای این توضیح می باشد.

 

مشخصات کلی ساعت لمسی AQUA :

  • اطلاعات کلی: ساعت تاچ اسکرین آکوا 
  • رنگ بدنه : نقره ای و مشکی
  • مشخصات بدنه: استیل
  • مشخصات دستبند : دارای دستبند شبه چرمی
  • توضیحات بیشتر: ساعت تاج اسکرین آکوا با تکنولوژی برتر ژاپن از سری ساعت های جدید که بدون دکمه می باشد و فقط با لمس صفحه ساعت کار می کند تصاویری از این ساعت را می توانید ببینید.

 ساعت ال ای دی لمسی

 

ساعت ال ای دی تاچ اسکرین

ساعت ال ای دی لمسی

ساعت الی ای دی تاچ اسکرین

اضافه به سبد خرید

قیمت: 37,000 تومان