خرید جدید ترین هدیه میناکاری اصفهان

اگر شما در فکر تهیه هدبه ای ارزشمند برای عزیزان و دوستان خود می باشید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما به فروشگاه های عرضه صنایع دستی سری بزندی و از محصولات و هدایای صنایع دستی آنها دیدن نمائید، حتما شما در این فروشگاه ها می توانید یک گزینه مناسب پیدا کنید.

 مسلما صنایع دستی کشورمان دارای ارزش هنری و زیبایی فوق العاده ای می باشند و به همین دلیل می توانند یک هدیه فوق العاده برای کسانی باشند که به آنها عشق می ورزید. یکی از صنایع دستی ایرانی که دارای گزینه های زیادی برای انتخاب به عنوان هدیه می باشد، میناکاری یا میناسازی می باشد.

 هر چند در سال های اخیر شاهد گسست رشته اصتال صنایع دستی و زندگی مردم می باشیم، اما با ایجاد تغییراتی در ساختار صنایع دستی و ایجاد نوآوری در تولید این محصولات به دنبال راه حلی برای حیات مجدد آنها بوده، به همین دلیل شما شاهد محصولات متنوع میناکاری می باشید که عاوه بر جنبه تزئینی به طور واقعی کاملا کاربردی نیز می باشند.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول
انواع باکس های گلدان میناکاری یا ست های میناکاری از جمله محصولات میناکاری می باشند که می توانند به عنوان هدایای نفیس انتخاب شوند که علاوه بر زیبایی دارای ارزش هنری بالایی نیز می باشند. برای خرید هدیه میناکاری کلیک کنید.

 هنرمندان عرصه هنر میناکاری در تلاش می باشند با ایجاد نوآوری و بکار گیری خلاقیت جایگاه کاربردی صنایع دستی را در زندگی روزمره مردم پیدا کنند و به این ترتیب به این هنر اصیل ایرانی که دارای بیش از 5000 سال پیشینه می باشد جان تازه ای دهند.

 از جمله نوآوری هایی که در زمینه محصولات میناکاری صورت گرفته است، تولید انواع تندیس های میناکاری می باشد به طوری که این روزها خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری از جمله مهمترین گزینه های هدیه تبلیغاتی سازمانی می باشد.

 


فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.