خرید جدید ترین هدایای تبلیغاتی

 یکی از راحت ترین راه های بازاریابی٬ هدایای تبلیغاتی هستند٬ هدایای تبلیغاتی تاثیر بسزایی روی مشتریان دارد زیرا هدیه تبلیغاتی شما طولانی مدت در خانه ها٬ دفاتر٬ اتومبیل و... باقی می ماند و خدمات و محصولات شمارا مدام برای مشتریان یادآوری میکند. تحقیقات نشان از این دارد که هدیه تبلیغاتی توسط مصرف کننده به طور متوسط تا ۶ ماه مورد استفاده قرار میگیرد٬ یعنی ۴۳۲۰ ساعت برند شما در معرض دید مشتری است. هدایای تبلیغاتی با صرف هزینه اندک ناخودآگاه مشتریان را وفادار میکند٬ این در صورتی است که دیگر روش های بازاریابی نیاز به هزینه گزاف برای تبدیل یک مشتری٬ به مشتری وفادار٬ دارد. پس با خرید هدایای تبلیغاتی مشتریان را وفادار کنید.

 

هدیه تبلیغاتی جدید
برای خرید جدید ترین هدایای تبلیغاتی می توانید به سایت تک سبد مراجعه کنید و لذت یک خرید خوب را با تک سبد تجربه کنید٬ تک سبد پیشرو در ارائه انواع هدایای تبلیغاتی با نازلترین قیمت ها میباشد٬ شما با خرید از این سایت از امکان درج لگو نیز بهره مند میشوید.

 


پاور بانک ۵۲۰۰ میلی آمپر Y075:
این دستگاه با انواع گوشی های موبایل اندروید و ios و دیگر دستگاه های دیجیتال سازگار میباشد. روی بدنه محصول یک درگاه ورودی میکرو usb و یک درگاه خروجی usb قرار دارد٬ یک کابل شارژ میکرو usb همراه محصول است. ابعاد پاور بانک 2.3*4.2*8.6 سانتی متر و وزن آن ۱۱۰ گرم میباشد.

 

هدیه تبلیغاتی پاور بانک

اطلاعات بیشتر و خرید


تابلو برجسته پلی استر طرح خدا:
یکی از جدید ترین و البته ارزشمند ترین هدایای تبلیغاتی سایت تک سبد٬ تابلو برجسته پلی استر طرح خدا است٬ این هدیه ارزش معنوی بسیار زیادی دارد و به دلیل وجود نام خدا مقدس و آرام بخش است. این تابلو دارای یک قاب چوبی قهوه ای سوخته است که داخل آن یک تکه پلی استر با طرح برجسته نام خدا به رنگ فیروزه ای بسیار زیبا قرار دارد٬ ابعاد این قاب ۳.۵*۸*۸ سانتی متر میباشد. قیمت این هدیه تبلیغاتی چوبی تنها ۲۹۰۰۰ تومان است.

 

 

هدایای تبلیغاتی خاص

قیمت:29000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


ست مدیریتی زنانه( آینه چرم و خودکار فلزی):
این محصول از جدید ترین هدایای تبلیغاتی است که یک هدیه تبلیغاتی مدیریتی مخصوص بانوان اسن٬ شامل یک اینه بزرگ و مربعی و یک خودکار فلزی بسیار زیبا است. این هدیه دارای قابلیت چاپ سیلک٬ طلاکوب و نقره کوب است.

 

بهترین هدایای تبلیغاتی