خرید بدون واسطه میناکاری ارزان اصفهان

کشور ما ایران با فرهنگ چند هزار ساله خود و با وسعت جغرافیایی بالایی دارای تنوع بینظیری از صنایع دستی و محصولات هنری در گوشه گوشه این مرز و بوم می باشد که با توجه به اقلیم جغرافیایی و منباع در دسترس در این مناطق شاهد صنایع دستی مختص به آن منطقه می باشیم.

 

 


در گذشته صنایع دستی مخصوص به همان منطقه بود و در سایر مناطق به دلیل محدودیت دسترسی یه منابع برای تولید این محصولات رواج نداشته اما در سال های خیر و با توجه به پیشرفت های صورت گرفته شاهد گسترش صنایع دستی در مناطق مختلف کشور می باشیم.

 

 

در واقع تولید صنایع دستی به نوعی یکی از منابع معیشتی مردمان آن منطقه محسوب میشده اما در حال حاضر بیشترین استفاده از صنایع دستی وجهه تزئینی دارد. از جمله صنایع دستی اصیل ایرنی می توان به میناکاری اصفهان، خاتم کاری، قالی بافی، نمدمالی، سوزن دوزی و.... اشاره کرد.

 یکی از این صنایع دستی زیبا و ظریف که دارای قدمتی بیش از 5000 سال که یافته نشان از آن دارد که این هنر زیبا از ایران شکل گرفته و به سایر ملل گسترش یافته است، هنر میناسازی یا میناکاری می باشد که از دیرباز شهر اصفهان مهد این هنر زیبا شناخته شده است.

 


در کنار سایر جاذبه های گردشگری شهر اصفهان که می توان از برخی از آنها نام برد عالی قاپو، میدان نقش جهان، سی و سه پل و..... میناکاری نیز در کنار سایر صنایع دستی این شهر به عنوان جاذبه گردشگری این شهر محصوب می شود. برای خرید میناکاری ارزان اصفهان به لینک خرید در صفحه مراجعه نمائید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 شما می توانید با گشتی هر چند کوتاه در میدان نقش جهان کارگاه های تولید میناکاری متعددی را ببنید که اساتید و هنرجویان میناکار در حال تولید محصولات مختلف میناکاری می باشند.

 

 


فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.