خرید اینترنتی سفره قلمکار اصفهان

خریدی که از طریق اینترنت صورت بگیرد، از راحت ترین نوع خرید است، چرا که دیگر نیاز به وقت گذاشتن و گشتن در بازار های مختلف برای تهیه ی کالای مورد نظر نیست، در نتیجه به آسودگی در منزل نشسته و تنها با چند کلیک خرید خود را انجام داده اید.یکی از کالاهایی که برای خرید آن نیاز به مراجعه به فروشگاه های معتبر می باشد، سفره ی قلمکاری اصفهان است.فروشگاه اینترنتی تک سبد از فروشگاه هایی است که امکان خرید اینترنتی سفره قلمکار اصفهان را میسر نموده است.


سفره قلمکار

سفره قلمکار از آثار هنری است که متعلق به شهر اصفهان می باشد و نمونه های مرغوب پارچه های قلمکاری از گذشته تا به امروز تنها در اصفهان تولید و عرضه شده اند، چه در زمان صفویان که حتی لباس های مردان و زنان آن دوره هم از پارچه های قلمکاری تهیه می شدند و چه امروزه که لباس های قلمکاری به طور کل فراموش شدند و تنها سفره ها، رومیزی ها و سجاده ها هستند که توسط هنرمندان اصفهانی تولید می گردند.


خرید سفره قلمکاری

طرح هایی که بر روی سفره قلمکار اصفهان به وسیله ی قالب های چوبی چاپ می شوند را می توان الهام گرفته از نقوش قالی ها و فرش هایی که هنرمندان قالی باف با دست توانمند خود گره می زنند، دانست مانند طرح های بته جقه، طرح های گل و بوته و طرح های حیوانات و.. در گذشته برای چاپ این نقوش از رنگ های طبیعی استفاده می نمودند، برای مثال برای به دست آوردن رنگ نخودی زمینه ی سفره های قلمکاذی از پوست انار ساییده شده بهره می گرفتند.


سفره قلمکاری

سفره قلمکار اثر استاد عطریان با طرح و رنگ متفاوت و بی نظیری که دارد، می تواند چشم هر بیننده ای را به سوی خود بکشاند.زمینه ی این سفره که به رنگ مشکی درآمده است، از نمونه های منحصر به فرد قلمکاری به شمار می رود.

گل های ظریف و ریز نگاشته شده بر روی این سفره قلمکار سانتی متری همگی حاصل دست رنج هنرمندان اصفهانی می باشند و با توجه به جنس پنبه ای اعلایی که دارد، امکان شستشوی آسان آن فراهم شده است.


قیمت سفره قلمکار اصفهان

قیمت: 39000 تومان