خرید اینترنتی درب پلاستیکی مگنتیک

یکی از راه هایی که شما می توانید در فصول سرد سال از خروج گرما از داخل ساختمان جلوگیری کرده و مانعی برای نفوذ هوای سرد به داخل بشود، بستن درب ها بوده که گاهی به دلیل نیاز به تردد زیاد این امر امکان پذیر نمی باشد، بنابراین نیاز به استفاده از یک راه جایگزین ضروری می باشد.

 


 

درب پلاستیک مگنتیک یک راه حل جدید و کارآمد می باشد که کمک می کند تا این مشکل ا براحتی حل کنید. در گذشته از پرده های پلاستیکی برای ورودی ساختمان و فروشگاه های پر رفت وآمد استفاده میشد که به دلیل عدم کارایی با استقبال خوبی روبرو نشد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید

 پرده های پلاستیکی قدیمی معمولا دارای جنس مقاومی نبوده و در مقابل سرما مقاومت بالایی نداشته و در اثر سرما خشک شده و به سرعت دچار ترک و شکستگی می شدند. و همواره بین قسمت های پرده باز بوده که خود راه نفوذ هوای سرد به داخل ساختمان بوده.

 اما درب مغناطیسی پلاستیکی برند آسان مش با استفاده از پلاستیک خارجی بسیار با کیفیت تهیه شده است که نسبت به سرما و گرما مقاوم می باشد و همچنین دارای ضخامت مناسبی نیز می باشد.

 این درب ها دارای دوردوزی های بسیار محکمی می باشد که مانع از پاره شدن درب در حین تردد می شود. این پرده ها دارای نحوه نصب بسیار آسان و بدون نیاز به استفاده از میل پرده می باشد.

 


 

برند آسان مش یکی از برند های معتبر و موفق در زمینه تولید درب های مگنتیک می باشد که انواع درب توری و پلاستیکی آهنربایی تولید کرده که متناسب با سبک ساختمان های ایرانی تولید شده است.

 این پرده ها دارای قابلیت شستشو می باشند که در صورت کثیف شدن براحتی می توانید آن را مورد شستشو قرار دهید. لازم بذکر می باشد برای ایستایی و خوب ایستادن پرده پلاستیکی فوق در پایین پرده آویز هایی در نظر گرفته شده است.