حمام نوزاد آموزش کامل تصویری با اسفنج حمام نوزاد

امروز قصد دارم تجربه خودم در رابطه با حمام کردن نوزاد خود با شما در میان بگذازم، من به تازگی صاحب فرزند شده ام و به دلیل ندشاتن تجربه همواره از حمام کردن نوزاد خود در هراس بودم و همواره از این کار فراری بوده یا حضور ضخص دومی که در این کار تجربه داشت برایم الزامی بود.

 هرچند که کودک من واقعا از حمام بیزار بود و من برای شستن بدن او واقعا دچار استرس می شدم و همواره ترس از لیز خوردن و صدمه دیدن او را داشتم و به همین دلیل دنبال راه حلی برای این مشکل بودم و به همین دلیل دنبال پیدا کردن حمام نوزاد آموزش کامل تصویری بودم.
در این جستجوها با روش های مختلفی آشنا شدم که یکی از آنها شستن نوزاد زیر شش ماه در داخل سینک ظرفشویی یا روشویی بود. به نظرم روش امنی آمد زیرا من در این حالت تسلط بیشتری بر روی فرزند خود داشتم و می توانتسم براحتی وی را استحمام کنم.

 اما در این روش حمام کردن نوزاد یک مشکلی وجود داشت و امکان برخورد کودک با بدنه سینک یا روشویی بود و همین امر می توانست نگرانی من را بیشتر و بیشتر کند و به همین دلیل به دنبال راه حلی برای این مشکل بودم.

 اما تلاش های من بدون نتیجه نماند و من با محصولی جدید آشنا شدم که لذت حمام کردن کودک خود را چشیدم، ابر حمام کودک محصولی طراحی شده برای استحمام ایمن و بدون خطر کودک که دارای ظاهری زیبا نیز می باشد.

 اسفنج کف وان نوزاد مدل شکوفه را براحتی در داخل سینک یا روشویی قرار دادم و کودکم را بر روی آن قرار داده و بدون نگرانی و با امنیت کامل مورد شستشو قرار دادم.
اما در نهایت توانستم این شکوفه حمام را درون سینک آبکشی کردم و درون خشک کن ماشین قرار دادم و به همین راحتی برای استفاده بعدی آماده شد. خرید اسان شور نوزاد به همه مادران توصیه می کنم.

 


 

برای مشاهده و خرید اسان شور نوزاد طرح شکوفه تک سبد بر روی کلید زیر کلیک کنید

قیمت : 159000 تومان

با مشاهده ویدئو زیر اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصول بدست آورید