تجربه استفاده از پیش بند اصلاح صورت مردانه جدید

امروز قصد داریم شما را با تجربه خودم در رابطه با استفاده از یک پیش بند اصلاح صورت مردانه با طراحی جدید و کاربردی آشنا کنم. یکی از مشکلاتی که من در حین اصلاح کردن صورت خود داشتم جمع کردن موهای اصلاح شده از سطح زمین یا روشویی بوده که می توانست مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد.

 در واقع یکی از بزرگترین دغدغه های همسرم، روزهایی بود که من برای اصلاح موی صورت خود وارد حمام یا دستشویی میشدم، چون باید تا روزها موهای اصلاح شده را جمع آوری میکردیم یا حتی در مواردی با نفوذ موها به داخل راه آب با گرفتگی فاضلاب مواجه میشدیم.
بنابراین بیشتر اوقات تریجح میدادیم برای اصلاح صورت خود به آرایشگاه برم که نه تنها هزینه بر می بود بلکه زمان زیادی را از من می گرفت. اما روزی همسرم برای من هدیه ای ناگهانی تهیه کرد که تمامی ای کابوس ها را خاتمه دارد و شاید برای شما قابل باور نباشد آن هدیه تنها یک پیش بند اصلاح صورت مردانه بود.
اما این پیش بند اصلاح ریش و سبیل مردانه دارای طراحی خاص و منجصر بفردی بود به طوری که در حین اصلاح صورت خود نگران ریخته شدن موهای خود بر روی زمین نبودم زیرا این پیش بند به گونه ای طراحی شده بود که مانع از ریختن موهای اصلاح شده بر روی زمین می شد.

 در واقع  طراحی این پیش بند به این صورت بود که در پایین آن گیره هایی در نظر گرفته شده بود که براحتی می توانستم آنها را بر روی آیینه مقابل خود وصل نموده و به این ترتیب یک سد در مقابل ریختن موهای اصلاح شده بر روی زمین ایجاد میشد.

 بعد از اینکه کار اصلاح صورتم تمام میشد، براحتی گیره ها را از آیینه جدا می کردم و در حالی که پیش بند همچنان به دور گردنم بود آن را در داخل سطل زباله تخلیه می کردم.

 در واقع این پیش بند آرایشگری مردانه جدید توانست مشکل من و همسرم را در رابطه با اصلاح صورتم در منزل براحتی حل کند و من خرید این محصول را به شما نیز پیشنهاد می کنم.

 

 


برای مشاهده و خرید اینترنتی پیش بند اصلاح صورت مدل گیره دار تک سبد بر روی کلید زیر کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

با مشاهده ویدئو زیر اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصول بدست آورید