آب انار طبیعی با آبمیوه گیری دستی انار

استفاده از آب میوه های به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان ها دارای خواص بسیار زیادی برای سلامتی بدن می باشند. اما آبمیوه های صنعتی به دلیل دارا بودن مواد افزودنی و شکر مضراتی می باشد.
یکی از میوه هایی که دارای خواص بسیاری می باشد، انار می باشد که به دلیل رنگ قرمز آن حاوی آنتی اکسیدان فراوانی می باشد.
 یکی از میوه هایی که حتی آب آن دارای فوایدی زیادی می باشد، انار می باشد که علت آن آنتی اکسیدان فراوان موجود در پوست آن می باشد که در هنگام آب گیری آن به دلیل فشار که به پوست آن وارد می شود به مقدار زیادی وارد آبمیوه می شود.
برای نوشیدن یک لیوان آب انار طبیعی و بهرمندی از فواید آن لازم نمی باشد که به مغازه های آبمیوه فروشی مراجعه نمائید، شما می توانید با خرید آب میوه گیری دستی انار، یک آبمیوه طبیعی تهیه نمائید.این آب میوه گیری دستی دارای یک اهرم فولادی می باشد که براحتی و بدون نیاز به برق با فشار دست می توانید یک آبمیوه طبیعی تهیه نمائید و امکان استفاده از آن برای همه افراد خانواده امکان پذیر می باشد.
 با آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا، شما به راحتی علاوه بر تهیه آب انار، می توانید آب انواع مرکبات  را تهیه نمائید و از لذت نوشیدن یک آب میوه طبیعی لذت ببرید.
استفاده از این محصول بسیار آسان می باشد و نیاز به آموزش خاصی ندارد، این محصول دارای یک قسمت نیم دایره ای می باشد که میوه برش داده را بر روی آن قرار داده و سپس با فشار دادن اهرم آن به سمت پایین، قسمت کاسه ای روی میوه قرار گرفته شده و آب میوه به خوبی گرفت هی شود.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 165000  تومان

خرید محصول