بهترین هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار شما چیست؟

به عنوان مثال می خواهیم هدیه تبلیغاتی برای مدیران و کارمندان ارشد را برای شما معرفی کنیم، برای این گروه از مخاطبان شما استفاده از هدایای تبلیغاتی معمولی نه تنها مناسب نیست بلکه می تواند تاثیر معکوس نیز داشته باشد، به عنوان مثال استفاده از لیوان تبلیغاتی یا خودکار تبلیغاتی برای این گروه اصلا گزینه مناسبی نبوده و باید هدیه تبلیغاتی مدیریتی را انتخاب کنید که متناسب با این گروه اجتماعی باشد.

ادامه مطلب...

ایران بزرگترین تولید کننده میناکاری در جهان

 از این میان می توان به هنر میناکاری یا میناسازی اشاره کرد که به عنوان صنایع دستی اول اصفهان شناخته شده  و ایران به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده محصولات میناکاری است. از آنجایی که مسئولین و صاحبان این هنر ها درصدد هستند تا بستر مناسبی برای ایجاد ارتباط مردم با صنایع دستی ایجاد کنند و مردم را با هنر‌های فاخر و بومی کشورمان بیشتر آشنا نمایند اقدام به برگزاری نمایشگاه های فصلی صنیاع دستی نموده که در این نمایشگاه ها علاوه بر نمایش نمادین تولید صنایع دستی به فروش آنها نیز پرداخته. در این میان هنر میناکاری به دلیل کاربردی بوده توانسته است به حفظ و بقای خود ادامه دهد. در این نمایشگاه ها بستری مناسب برای خرید میناکاری ارزان فراهم آمده است.

 

ادامه مطلب...

مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی | تکسبد

تحقیقات نشان داده است که استفاده از آب های ناسالم می تواند میزان خطر ابتلا به بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان را افزایش دهد، با توجه به اینکه نوشیدن آب سالم راه حلی برای دفع سموم از بدن می باشد، نیاز به خرید و استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی ضروری می باشد. شما می توانید با خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی سر شیری و با حذف انواع املاح معدنی و آهکی، ویروس، باکتری،تخم انگل و لارو خطر ابتلا به بیماری‌های سنگ کلیوی و سنگ مجاری اداری را کاهش دهید و به حفظ سلامت عضلات و مفاصل بدن کمک بسزایی کنید.

ادامه مطلب...

مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی

یکی دیگر از مزیت های آب تصفیه شده کاهش سختی های آب می باشد که مانع از رسوب و سنگ کلیه می شود و سلامت گوارش نیز بخطر نمی افند. تحقیقات نشان داده است افرادی که آب تصفیه شده مصرف می کنند در کاهش وزن موفق تر بوده اند در واقع آب تصفیه شده در کاهش وزن به شما بیشتر کمک خواهد کرد. اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را دارید باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشید زیرا دستگاه  تصفیه آب بی کیفیت همه سموم و مواد شیمیایی آب را  به خوبی نمی تواند حذف کد بنابراین آبی که در اختیار شما قرار می گیرد آب سالم و بهداشتی نمی باشد.


ادامه مطلب...

خرید ابزار میناکاری به صورت آنلاین

این روزها هنر میناکاری اصفهان به عنوان یکی از مشاغل خانگی بسیار محبوب در آمده و به دلیل راه اندازی راحت کارگاههای تولید میناکاری تعدا بسیاری به این هنر حتی به صورت خانگی پرداخته. بنبابراین نیاز به خرید ابزار های میناکاری برای این افراد ضروری می باشد. برای تولید محصولات میناکاری نیاز به ابزار هنر میناکاری می باشد که زیر ساخت میناکاری از مهمترین آنها می باشد که باید به صورت لعاب خورده تهیه کنید زیرا مراحل لعاب دهی این ظروف به دلیل نیاز به کوره هایی با حرارت بالا برای شما امکان پذیر نمی باشد.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان با قیمت مناسب

در هنگام خرید ظروف فیروزه کوبی اگر به نوع چینش سنگ ها دقا کنید خواهید دید که این سنگها از لحاظ اندازه و رنگ دارای هارمونی می باشند و اگر از لحاظ چینش کوچکترین سهل انگاری صورت گیرد، محصول تولید کیفیت و اعتبار اصلی را نخواهد داشت. این روزها این هنر نوپا اما اصیل در شهر اصفهان بیشترین میزان تولید را دارد و خرید فیروزه کوبی اصفهان نیز از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشد. این هنر بر روی زیر ساخت هایی از جنس مس ، برنج ، نقره  یا برنزی ساخته و پرداخته می شود.

ادامه مطلب...

خرید لامپ حشره کش برقی خانگی

با توجه به اینکه حشره کش های شیمیایی دارای خاصیت ابقایی بوده و سمیت آنها می تواند تا مدت ها در محیط باقی بماند می توان با خرید ارزان حشره کش برقی این مشکل را حل کرد و نگران بیماری یا حتی آلودگی محیط زیست نباشید. با توجه به فواید استفاده از حشره کش های برقی خرید لامپ حشره کش برقی خانگی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و یکی از دلایل این امر کاربرد این محصول به عنوان یک چراغ خواب در کنار قابلیت حشره کش بودن آن می باشد.

ادامه مطلب...

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان

نکته مهم قبل از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی بررسی وضعیت آب مصرفی محل سکونت شما می باشد  تا بر اساس یافته های خود بتوانید دستگاهی با سیستم تصفیه مناسب تهیه نموده. مهمترین نشانه های آب آلوده می تواند بوی نامطبوع، طعم بد، حالت چربی روی آب، قطعات شن و ماسه و تکه های زنگ فلزات باشد. باید توجه داشت که با توجه به تنوع دستگاه های تصفیه آب که علاوه بر شکل ظاهری نحوه فیلتراسیون آنها نیز متفاوت می باشد، برای مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار میگیرند. بنابراین شما می توانید بر اساس یافته های خود از آلودگی آب منطقه دستگاه مناسب را خریداری نموده.

ادامه مطلب...

خرید سفره قلمکاری اصفهان ارزان | تک سبد

یکی از شهر های بزرگ در ایران در زیمنه تولید محصولات قلمکاری شهر اصفهان می باشد که در زمینه صنایع‌دستی به خوبی درخشیده است. این هنر زیبا نشان از خلاقیت و ذوق هنری بالای هنرمندان قلمکار اصفهانی دارد و سفره قلمکاری اصفهان از شهرت جهانی بهرمند است. باید به این نکته توجه داشت استفاده از صنایع دستی در زندگی روزمره می تواند حمایتی از تولید کنندگان این محصولات باشد، به عنوان مثال خرید سفره قلمکاری و استفاده از آن بجای سفره های یکبار مصرف و پلاستیکی می تواند به بهبود اوضاع اقتصادی و سلامت جامعه کمک بسزایی داشته باشد.

ادامه مطلب...

آشنایی با فواید بخور و دستگاه بخور صورت high tech

دستگاه بخور صورت high tech، یکی از انواع دستگاه های بخور گرم صورت می باشد که به صورت پایه دار طراحی شده است. این دستگاه امکان بخور کامل صورت، دهان و بینی را برای شما فراهم می آورد. یکی از ویژگی های این محصول 24 ماه گارانتی آن می باشد که نشان از کیفیت بالای این محصول دارد. این دستگاه که به صورت بخور گرم می باشد برای پوست صورت و دستگاه تنفسی بخصوص در زمان زکام و سرما خوردگی بسیار مفید می باشد.

ادامه مطلب...