دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری بخریم یا نخریم؟

ر واقع نیاز به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به عنوان یکی از ملزومات هر خانه ای محسوس می باشد و با خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی سلامت خانواده تضمین می شود. یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب باید در طی مراحل تصفیه آب هیچ عنصری به آب اضافه نکند و تنها عوامل بیماری زا و آلاینده ها را از آب حذف نماید که هر دستگاه تصفیه آب روش منحصر به فرد خود را دارد.

ادامه مطلب...

شیک و کاربردی | ساعت مچی هوشمند طرح اپل واچ

یکی از زیبا ترین و همینطور پر کاربرد ترین گجت هایی که امروزه در جامعه ما بسیار یافت می شود ساعت های هوشمند می باشد. شما عزیزان می توانید این محصول را در دست خود قرار دهید و تمامی اموزات مزبوط به گوشی تلفن همراه خود را با این دستگاه انجام دهید. این محصول دارای دوربین بسیار نامحسوسی می باشد که می توانید با استفاده از آن به فیلم برداری و عک سبرداری بپردازید.

ادامه مطلب...

دستگاه بخور سرد ارزان قیمت | تک سبد

شما می توانید از این دستگاه استفاده نمایید و محیط اطراف خود را به خوبی استرلیزه نمایید و میکروب ها و تمامی باکتری های را از بین ببرید. با این دستگاه می توانید هوای تازه را در اطراف خود تولید کرده و از هوای تازه استفاده و تنفسی راحت تر داشته باشد. کسانی که دچار مجراهای تنفسی تنگ می باشند می توانند از این محصول استفاده نمایند و التهاب ریه و دستگاه های تنفسی خود را بر طرف سازند.

ادامه مطلب...

بادکش طبی بدن 6 سر شلنگدار | مناسب برای تمامی سنین

یکی از بهترین دستگاه هایی که می توانید از آن برای رفع درد های موضعی و یا خستگی های مفرط استفاده کنید این دستگاه طبی سنتی می باشد. این دستگاه با سری های مختلف باعث خواهد شد تا شما بتوانید با استفاده از مکنده بودن این دستگاه تمامی مشکلات خود را حل کنید و از درد های شدید کمر و یا پا رهایی یابید. این دستگاه با 6 عدد سری به شما عزیزان تحویل داده می شود.

ادامه مطلب...

فروش ویژه روکش صندلی ماساژور خودرو

اگر جزو آن دسته افرادی هستید که بخاطر موقعیت شغلی و زندگی خود زیاد روی صندلی می نشینید حالا چه صندلی خودرو و چه صندلی محل کارتان، به شما پیشنهاد می کنیم از روکش صندلی ماساژور استفاده کنید. در ادامه ی مطلب می خواهیم این روکش صندلی را به شما معرفی کنیم.

یکی از مزیت های بزرگ این روکش صندلی، استفاده از آن در ترافیک هاست. مخصوصا برای افراد شهرنشین که ساکن شهرهای بزرگ و شلوغ هستند به جای آنکه خود را ناراحت کنند و به آنها استرس وارد شود می توانند در این فرصت از ماساژور استفاده کنند.

ادامه مطلب...

هدفون پشت گردنی هویت بهترین در حال ورزش

با استفاده از این هدفون بی سیم ورزشی پشت گردنی استریو مدل Havit HV-H2550BT Bluetooth NeckBand می توانید در هر حالتی که هستید به موزیک مورد علاقه خود گوش دهید و از آن لذت ببرید. در حین ورزش کردن و یا تحرکات زیاد این محصول برای شما عزیزان ورزشکار بسیار مناسب می باشد. شما می توانید با استفاده از این محصول به راحتی به موزیک مورد علاقه خود گوش فرا دهید.

ادامه مطلب...

آب انار طبیعی با آبمیوه گیری دستی انار

این آبمیوه گیری دارای یک اهرم فولادی می باشد که براحتی و بدون نیاز به برق با فشار دست می توانید یک ـبمیوه طبیعی تهیه نمائید و امکان استفاده از آن برای همه افراد خانواده امکان پذیر می باشد.

 با آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا، شما به راحتی علاوه بر تهیه آب انار، می توانید آب انواع مرکبات  را تهیه نمائید و از لذت نوشیدن یک آب میوه طبیعی لذت ببرید.

ادامه مطلب...